Autor Wątek: moje wzloty i upadki w pisaniu wierszy...  (Przeczytany 729 razy)

miniu89

  • moje życie i pasja w świetle charakteropatii
  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
moje wzloty i upadki w pisaniu wierszy...
« dnia: Grudzień 23, 2018, 11:02:26 »
Witajcie :)


Moje samopoczucie jest obecnie bardzo zmienne. Odczuwając euforię do kreatywnego działania zaczynam co prawda pisać wiersze, ale nie jest to takie proste jeśli chodzi o pomysł. O czym można pisać? Zastanawiam się nad tym i po namyśle udaje mi się coś sklecić, le wena odchodzi i przychodzi, nie jest stabilna do tego stopnia żeby mnie to pochłaniała. Od tamtego czasu, kiedy sztuka była moją największą pasją, co do wierszy i bajek dla dzieci, tak obecnie piszę stosunkowo mało. Ale zawsze mam taką nadzieję że powrócę do tego co się zwie moim natchnieniem, bo czułem się z tym dobrze mogąc ukazywać swoje uczucia i emocje, jakie są we mnie dzień po dniu.
Muszę się skupić na pisaniu wierszy, bo takie zajęcie jest bardzo satysfakcjonujące i daje dużo radości i motywacji do tego, żeby działać z sensem... Jeśli piszesz wiersze, to możesz na tym forum podzielić się, jeśli chcesz. Jest to także doskonałym sposobem na to, aby komuś pomóc jakimś ciepłym słowem płynącym z samego serca, ciała i duszy...

Zamierzam wkleić swoje nowe dzieła... Jest teraz okres świąteczny więc czasu nie będzie za wiele ale znajdę czas na to aby w końcu moje forum było ciekawsze i wzbogacone w treść...
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających moje forum i trzymajcie kciuki za  moją motywację co do pisania...:)

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich, którzy zmagają się ze swoimi emocjami...:)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
akademia ostrovirsk marootwock bezludna-wyspa world-of-pandas